Malonus bendravimas Graži šypsena Laiminga šeima Padėka už priežiūrą

Dantų balinimas

Mes rekomenduojame balinimą specialiomis kapomis ir balinimo žele, nes balinant tokiu būdu dantis balinamas palaipsniui ir sumažėja dantų jautrumo tikimybė. Dantys pašviesėja per maždaug 10 – 14 dienų, priklausomai nuo to, kaip dažnai nešiosite kapas.

Kaip tai vyksta?

Reikalingi du vizitai pas gydytoja odontologa, pirmojo metu Jums bus specialia mase atspausti abiejų žandikaulių atspaudai ir laboratorijoje pagamintos specialios Jūsų dantų formos – kapos. Antrojo vizito metu gydytojas Jums paaiškins balinimo ypatumus ir atiduos kapas. Balinimo kapos nėra vienkartinės – jas galėsite naudoti ir vėliau, tereikės įsigyti balinimo žėle.

Svarbu žinoti:
• Plombos, vainikėliai ir kt. spalvos nekeičia. Estetinis plombavimas turi būti atliekamas ne anksčiau kaip dvi savaitės po dantų balinimo.
• Prieš balinimą būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną.
• Dantų balinimo laikotarpiu negalima vartoti maisto produktų ar skysčių galinčių keisti dantų spalvą (raudonas vynas, stipri kava, arbata, burokėliai, mėlynės, brendis ar pan.).
• Balinimo metu siūloma nerūkyti, nevartoto kitų tabako gaminių.

 Dantų balinimas kapomis

  

Prieš dantų balinimą ir po dantų balinimo

bal1 

Visos teisės saugomos. © 2011-2016 UAB "LAUDENTA" Login | Pagrindinis


Dėl geresnės UAB Laudenta paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.