Malonus bendravimas Graži šypsena Laiminga šeima Padėka už priežiūrą

Rentgenologinis tyrimas

Jau senai praėjo tie laikai kai gydytojas sprendimus priiminėdavo remdamasis vien tik žiniomis ir nuojauta. Rentgeno nuotrauka yra realus danties ar žandikaulio vaizdas, padedantis gydytojui įvertinti realią situaciją. Rentgeno nuotrauka privaloma gydant dantų šaknis, implantuojant,po įvairių traumų, diagnozuojant kariesą tarpdančiuose, vertinant šalinamo danties šaknų padėtį ir daugeliui kitų situacijų. Laiku atlikta rentgeno nuotrauka daugeliu atveju lemia tolimesnio gydymo sėkmę. Kartais būtina atlikti kelias rentgeno nuotraukas. Naudojant radioviziografą, vaizdą gauname kompiuterio ekrane.

 

Odontologijos klinikos Laudenta pacientams yra atliekamos dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos:

  • Dentalinė rentgeno nuotrauka – dažniausiai apima 1-3 dantų plotą, naudojama vertinti pavienius dantis, jų šaknų gydymą, plombavimo kokybę ar dantį pažeidusio karieso gylį;
  • Panoraminė rentgeno nuotrauka – ši nuotrauka apima visus dantis kartu su žandikauliais,todėl galima vertinti visą visumą, atliekama, vertinant dantis prieš protezavimą, ortodontinį gydymą ar implantaciją, taip pat vertinant protinių dantų padėtį žandikauliuose.

 

Kairėje matote skaitmeninę dentalinę nuotrauką.

Skaitmeninė panoraminė nuotrauka

 

Nors vis dar tikima mitu, kad rentgenologiniai tyrimai labai kenkia ir pacientai gauna dideles apšvitos dozes, baimintis nė trupučio neverta. Klinikoje įrengta moderni rentgeno aparatūra su skaitmenine viziografija, kuri duoda apšvitą 90% mažesnę nei anksčiau naudoti neskaitmeniniai radiografai. Yra specialus rėžimas vaikams.

Visos teisės saugomos. © 2011-2016 UAB "LAUDENTA" Login | Pagrindinis


Dėl geresnės UAB Laudenta paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.