Malonus bendravimas Graži šypsena Laiminga šeima Padėka už priežiūrą

Įdomu

 

RETENCINIAI APARATAI. KAIP TINKAMAI JUOS PRIŽIŪRĖTI?


Po aktyvaus ortodontinio gydymo pacientas turi nešioti retencinius aparatus. Dažniausiai tai neaktyvūs išimami plokšteliniai aparatai arba skaidrios kapos. Retencija yra paskutinė ortodontinio gydymo stadija, kurios metu dantys yra užlaikomi naujoje pozicijoje, persitvarko ir prisitaiko kaulas, periodonto raščiai, dantenų skaidulos bei minkštieji lūpų ir skruostų audiniai. Paprastai retencinius aparatus reikia nešioti ištisai vienerius metus, o po to nešiojimo laiką sumažinti iki nešiojimo naktimis dar 1- 2 metus. Kartais tenka prie dantų iš vidinės pusės priklijuoti retencinę vielutę visam gyvenimui, kad dantys nesusigrūstų.

PLAČIAU

KAIP ELGTIS PO DANTŲ IMPLANTACIJOS?

Pirmąją parą po operacijos venkite fizinio krūvio, pailsėkite, nepersišaldykite ir nesikaitinkite saulėje bei vartokite paskirtus vaistus kaip nurodė gydytojas. Valgyti galima praėjus nuskausminamųjų vaistų veikimui, tačiau ne anksčiau negu dvi valandos po
procedūros. Pirmąją parą negalima vartoti karšto maisto ir gėrimų. Kol sugyja žaizdos rekomenduojamas minkštas ir švelnus maistas, kramtoma sveikąja puse.

PLAČIAU

 10 MAISTO PRODUKTŲ, KURIŲ REIKĖTŲ VENGTI DANTŲ BALINIMO METU

Dauguma iš mūsų norime kerinčios šypsenos. Vienas iš paprasčiausių būdų tai pasiekti- dantų balinimas. Mūsų klinika savo pacientams siūlo dantis balinti namuose specialiomis kapomis. Tačiau verta žinoti, kad kai kurie maisto produktai turi neigiamos įtakos dantų baltumui. Taigi išskyrėme 10 maisto produktų, kurių reikėtų vengti balinimo metu.

PLAČIAU

AR PRIŽIŪRĖTI DANTYS IR BURNA GALI PADĖTI IŠVENGTI ŠIRDIES INFARKTO?

Ar gali dantys, kurie atrodo sąlyginai nedidelė kūno dalis, kuri norint labai lengvai pašalinama, turėti įtakos vienai svarbiausių mūsų kūno dalių – širdžiai? Pasirodo gali.

PLAČIAU

KAIP IŠVENGTI ŠIRDIES LIGŲ?

Pastebėta, kad antibiotikai kartais neapsaugo nuo infekcinių širdies ligų. Manoma, kad dėl to kaltos burnos ertmės bakterijos.

PLAČIAU

Visos teisės saugomos. © 2011-2016 UAB "LAUDENTA" Login | Pagrindinis


Dėl geresnės UAB Laudenta paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.