Malonus bendravimas Graži šypsena Laiminga šeima Padėka už priežiūrą

Naujienos

2016-05-18

NAUJIENA! Dantų gydymas MIKROSKOPU!

Siekiant maksimalios kokybės, nuo šiol mūsų klinikoje Rokiškyje ir Utenoje dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas atliekamas pasitelkus DENTALINĮ IR CHIRURGINĮ MIKROSKOPUS!

Mikroskopų dėka dantų šaknų kanalai gydomi preciziškai, padidintas ir idealiai apšviestas vaizdas leidžia efektyviau atlikti šaknų kanalų valymą, pašalinti šaknies kanale esančius svetimkūnius.

 

 

2015-12-23

Odontologijos centro "Laudenta" kolektyvas sveikina visus su artėjančiomis šventėmis!

 

 

2015-11-12

Papildėme nuotraukų galeriją "Atlikti darbai"!

Sulaukus didelio susidomėjimo mūsų paslaugomis, papildėme  atliktų darbų nuotraukų galeriją. Ją galite peržiūrėti paspaudę čia

 

 

 

2015-11-02

Džiugi žinia! Penktas odontologijos centras- Kėdainiuose!

Šiandien (2015 m. lapkričio 2d.) duris atverė jau penktasis mūsų odontologijos centras „Laudenta“  Kėdainiuose. Odontologijos klinika įsikūrusi šalia miesto centro, Smilgos g.  2- 45 (buvusiose knygyno patalpose).

Pacientus viliosime ne tik kokybiškomis odontologijos paslaugomis, moderniausia įranga, bet ir jaukia aplinka bei maloniu kolektyvu. Kviečiame apsilankyti!

Registracija tel. 8 692 66600

 

 

 

2015-08-19

Mieli tėveliai,

primename, kad iki rugsėjo 15 dienos ugdymo įstaigai (mokyklai ar darželiui) reikės pateikti pažymą apie vaiko sveikatą, taip pat ir apie dantukų būklę. Tad maloniai kviečiame mažuosius pacientus atvykti į kliniką, kur gydytojai odontologai kruopščiai apžiūrės dantukus bei išrašys reikiamą pažymą.


Kontaktus registracijai rasite paspaudę čia.


Iki susitikimo!

 

2015-05-06

Naujiena! Norėdami vaikus sudominti dantų gydymo procedūra, jų pieninius dantukus plombuojame spalvotomis plombomis. Vaikai gali rinktis iš 8 skirtingų spalvų!

  

 

 2014-12-23

 Jaukių, šiltų Jums švenčių ir laimingų Naujųjų metų Jums linki odontologijos klinikos Laudenta kolektyvas!

 

 

 

 

Odontologijos klinika Laudenta yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis. Galimybė senatvės pensininkams, vaikams bei neįgaliems asmenims dantis protezuoti nemokamai. Daugiau informacijos apie protezavimo galimybes rasite paspaudę čia.

2013m. rugpjūčio 1d.

Nuo šiandien pas mus jau galite įsigyti Dovanų kuponus, tai puiki dovana draugams ar artimiesiems, daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

Dovanų kuponas

2013m. liepos 9d.

Visose UAB Laudenta odontologijos klinikose galite atsiskaityti bankinėmis kortelėmis. VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO ir MASTERCARD.

Mokėjimo kortelės

Visos teisės saugomos. © 2011-2016 UAB "LAUDENTA" Login | Pagrindinis


Dėl geresnės UAB Laudenta paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.